» » Trabzonsporda orta alana yeni isim Nemanja Gudelj

Trabzonsporda orta alana yeni isim Nemanja Gudelj

Trabzonsporda orta alana yeni isim Nemanja Gudelj


Grillitsch ve Lemina konusunda görüşmelere devam eden Trabzonspor’un gündemindeki diğer futbolcu İspanya’dan oldu. Bordo-Mavililer, Sevilla’nın 29 yaşındaki orta alan oyuncusu Nemanja Gudelj için görüşüyor.
Marek Hamsik’in sakatlığından sonra orta alan aramalarına devam eden Trabzonspor , güzel bir takviye yapmak istiyor. Listenin 1 numarası; Florian Grillitsch. Transfer ücreti elinde olan Avusturya uyruklu topçuyla ilgili ne olacağı tam olarak belli değilken, Nice formasını terleten Mario Lemina için görüşmüştü.
Önceden Galatasaray ’da görev alan 28 yaşındaki Gabonlu star, Türkiye’ye gitmeyi isterken takımının kendinden beklentisi çok fazla. Gelecek sezon Süper lig maçlarını sitemiz maç yayınları katagorisinde listelenmektedir. Maçları stadyum7.tv adresinden izleyebilirsiniz. Trabzonspor'un amacı, topçuyu satın alma seçeneğiyle kiralamaktır. Açıklanan bir diğer futbolcu da İspanya'dan Sevilla'nın 30 yaşındaki liberosu Nemanja Gudelj, Trabzonspor’un hedefleri arasında yerini aldı. Defans olarak oynayan Sırp asıllı topçunun La Liga takımıyla 1 senelik anlaşması var.
Avcı’nın öncelikleri farklı
Karadeniz takımı, Gudelj’in maddi ihtiyaçları araştırırken, teknik adam Abdullah Avcı’nın transferi olumlu bulduğu, fakat ilk olarak Grillitsch ve Lemina olduğu açıklandı. Hollanda macerasından sonra 2015’te Ajax’ın 6 milyon Avro transfer ücreti alarak Çin’e yolladığı Gudelj, 2019’da para alınmadan Sevilla’ya yollanmıştı. Geçtiğimiz sene İspanyol takımının ağırlıklı şekilde defans mevkisinde görev aldırdığı Gudelj, 48 kere Sırbistan Milli Takımı’nın formasını giydi.
Sevilla’nın yedek oyuncu kulübesinde yer verdiği Gudelj, geçen yıl La Liga’da 21 maç yaptı ve toplam olarak 1038 dakika boyunca sahada bulunduğu basın açıklamaları arasında yerini aldı.