» » Bi gol bu kadar şahane olur mu

Bi gol bu kadar şahane olur mu

Bi gol bu kadar şahane olur mu


Trabzonspor'un Hatayspor'u 1-0 ezdiği karşılaşmada tek golü atan Abdülkadir Ömür, karşılaşma sonunda eski kulüp arkadaşı Erce Kardeşler ile aralarında geçen konuşmayı anlattı.
Atakaş Hatayspor galibiyeti sonrasında galibiyeti açıklayan Abdülkadir Ömür, "İçimden geçenleri dile getirmek istiyorum. Erce Ağabey geçen yıl bizimle birlikteydi. Özelikle benim hayatıma sonradan dahil oldu ve kendisini adeta bir kardeş gibi anlattı.
Yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmedi. Çok büyük bir adam. Takıma her zaman motivasyon veren bir insandı. Bugünkü maçın da ilk maçı olmasına rağmen çok iyi oynadı" açıklamalarını yaptı.

Maçla ilgili olarak ise 23 yaşındaki futbolcu, "Zor bir maç olacağını biliyorduk. Rakibimizin ilk karşılaşmasıydı. Maça istediğimiz şekilde giriş yaptık. Güzel pozisyonlar bulduk. Son anlarda ister istemez aksiliklerle karşılaştık ama golün olacağını tahmin ettik. İkinci yarı daha iyi bir oyun ortaya koyduk ve kazandık" açıklamalarında bulundu.

Erce Kardeşler ile maç sonrası geçen konuşmada ise Abdülkadir Ömür, "Erce bizdeyken bana durmadan 'kaleye vur, kaleye vur' diyordu. O da çok iyi bir oyun ortaya koydu. Bugün maçtan sonra 'Bi gol bu kadar şahane olur mu?' dedi. 'Abi şans faktörü de vardı' dedim. Gol attığım için çok sevinçliyim ama en çok da 3 puanı evimize götürdüğümüz için" ifadelerinde bulundu.
Her hafta çalışma yaptıklarını açıklayan 23 yaşındaki topçu, "Hem takım olarak hem de kendi kendimizi geliştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Trabzonspor'u en üst yere getirmek istiyoruz. Gol, oyun için büyük bir motivasyon kaynağı. Golü attığım için ve kazandığımız için çok sevinçliyim” açıklamalarını basına yaptı.
Başarılı takımlardan Trabzonspor'un oynayacağı tüm karşılaşmaları sitemiz stadyum7.tv adresinden takip edebilirsiniz